Avame suure peoga 21.aprillil!

Raassilla autokrossirajast on saanud FIA rahvusvahelistele nõuetele ja standarditele vastava moto- ja vabaajakeskus, kus on võimalik korraldada siseriiklikke ja rahvusvahelisi meistrivõistlusi rallikrossis, supermotos ja driftis!

Seda kõike tutvustame teile 21.aprillil, ametlikul avamisel!

 

Piletied saab osta siit: https://fienta.com/et/raassilla-rx-mootorispordikeskuse-avamine

Ametlik avamine toimub reedel, 21. aprillil kell 17:00-23:00.
Päeva juhib Robert Rool ning peale pidulikku avamist ootab publikut meeleolukas show nii rajal, kui laval!
Rajal saab näha selliseid driftimise tegijaid nagu Karel Piiroja, Jako Pino, Oliver Randalu, Marko Mägi ja Ao Vaida.
Rallikrossi sõidavad Tõnu Peek, Arvo Kask, Raini Roomets, Mart Tikkerbär.
Supermotode show tagab Äksi 39 team.

 

Lisaks võtavad rajal omavahel mõõtu on Koit Toome, Artjom Savitski, Taavi Immato.

Muusikalise show tagavad Cityflash & Laura-Ly ning peaesineja on Shanon!

__________

Raassilla autokrossirajast on saanud FIA rahvusvahelistele nõuetele ja standarditele vastav moto- ja vabaajakeskus, kus on võimalik korraldada siseriiklikke ja rahvusvahelisi meistrivõistlusi rallikrossis, supermotos ja driftis. Uus keskus pakub mootorispordi armastajatele võimalusi, mida varem piirkonnas polnud ning loob ka kuus uut töökohta.

Ümberehitustööde käigus, mis algasid 24. mail 2022, sai meie autokrossirajast Eesti kaasaegseim rallikrossirada! Raja pinnakate on tänu oma koostisele hooldusvaba, tagades efektiivsema võistluskorralduse ja sujuvamad sõidud. Raja pikkus on 987 meetrit ja minimaalne laius 10 meetrit.

Lisaks on keskuses pandud palju rõhku turvalisusele ja publiku mugavusele. Keskuse rajamine sai teoks tänu EL Euroopa Regionaalarengu Fondile ja Viljandi vallale.

Uus keskus toob piirkonda nii Eesti kui ka naaberriikide mootorispordihuvilisi. Keskus pakub uut tüüpi meelelahutust ja toob kaasa uusi võimalusi piirkonna majandusele. “Meie eesmärk on pakkuda kõigile võimalust sõita erinevate autodega rallikrossi- ja driftirajal, nautides mitmekülgset mootorispordi maailma.” ütles keskuse esindaja, Peeter Peek. “Oleme seitse aastat pingutanud selle nimel, et Raassillale valmiks rahvusvaheliseautospordiliidu FIA nõuetele vastav keskus, kus saab korraldada rallikrossi-, supermoto- ja driftivõistlusi. Suve teisest poolest alates saab seal sõita ka hobikardiga” lisas Peeter.

__________

Pilet eelmüügist 15€
Pilet kohapeal 20€
Lapsed kuni 12a tasuta